Заходи

Світанкові Віхи

 Розпочав свою історію табір ще в 2006-му році і проходив тоді на хуторі Лапшин поблизу Бережан. Також, там табір проходив і в 2009-му році. Назва виникла спонтанно, описуючи тематику цього та подальших таборів, як історичну з прив'язкою до найяскравіших періодів Середніх Віків. А з часом, при згадці цього словосполучення у громади перед очима з'являється картина з лицарями та прекрасними дамами, рольовою грою та турнірами з використанням середньовічної зброї. Змінився і провід табору - прийшло молоде покоління, що надало духу табору окремого запалу та "вар'ятства". Кількісно табір поставив високу планку маючи відразу майже пів сотні таборовиків. Починаючи з 2010 року, від 70 учасників, і в 2012 році, в рік коли Пласт святкує своє 100-ття організації - 100. Особливість табору полягає в тому, що волонтери, на добровільних засадах проводять табір з вивченням та стилізацією історичних подій. Були і часи Короля Артура(Великобританія), і Хрестових Походів Річарда Левове Серце(вся Європа), і Робін Гуда і навіть Київської Русі.

Зимові табори

Найпопулярнішими зимовими таборами являються "Дуже страшний табір" та "Winter Magic School". Вони дають учасникам змогу відчути себе частиною великого світу рольової гри. 

Таверна "Веселий віслюк"

Це є клуб любителів ігор, які мають регулярні зустрічі, однакові зацікавлення і цінності, хочуть весело та з користю провести для себе час. Сюди можна приходити як одному, так в колі друзів у великій компанії, приходити разом з племінниками, дітьми, або разом з батьками. Ігри є настільки різноманітними, що зацікавлять будь кого, і немає значення чи тобі 5 років, чи 55. 

Вишколи 

Наш курінь організовує багато спеціалізованих вишколів рольового руху. Найпопулярнішими серед юнацтва являються: 

  • Вишколи з вогняного шоу
  • Вишколи рольового руху
  • Вишколи з етикету

Кожен вишкіл дає змогу не тільки прослухати гутірки від  найкращих в своїй справі людей, а й практично попрактикуватися у вивченому матеріалі.